הפשטות שבהפעלת מקרן

כאשר אתם חושבים על מקרן, מה עולה לכם לראש?
רבים יגידו שזה קשה לתפעול ושממש אין להם מושג בתחום הזה!

אז תרשו לנו לחדש לכם, מדובר בדבר פשוט, קל לתפעול, קל לניוד ופתרון תצוגה מעולה.

הפתרון היעיל ביותר להשיג כיום מקרנים זה באמצעות השכרת מקרן שמאפשר לכם לבחור במקרן מעולה המתאים בדיוק לצרכים שלכם בלי לקרוע את הכיס.

שימו לב לכמה יתרונות עיקריים שריכזנו לכם פה שמראים עד כמה מקרנים זה דבר פשוט וקל לתפעול:

 1. קל לניוד
  מקרן הוא דבר קל לניוד, הוא לא שוקל הרבה בכלל ונכנס בדרך כלל בכל תיק יד קטן, ממש כמו תיק של מחשב נייד.
  גם המקרנים עם העוצמות החזקות יותר מאפשרים ניוד בקלות מכוון שהיום כל המקרנים מיוצרים באופן כזה שהמוצר הוא קל ולא שוקל הרבה. לכן חשוב להבין שאם אנחנו רוצים לשכור מקרן נוכל לסחוב אותו בלי שום בעיה ואפילו לנסוע איתו בקטנוע.
 2. פשוט לתפעול
  ברוב המקרנים התפעול הוא ממש אבל ממש פשוט, בעצם אין לכם כמעט התעסקות במקרן מלבד מלחבר אותו למחשב או לכל מכשיר מדיה אחר שאותו אתם רוצים לחבר בהתאם לחיבורים הזמינים במקרן.
  כיום המקרנים מיוצרים באופן כזה שברגע שמדליקים אותם ומחברים מחשב לצורך הדוגמה אין לנו צורך לגעת בשום דבר, המקרן עושה בעצמו סריקה לבד ובאופן אוטומטי מעלה את התצוגה שעל המחשב.
  אתם קולטים מה אנחנו אומרים לכם פה? אתם לא צריכים להיות בעלי חוש טכני מפותח או גאונים גדולים במקרנים, אתם פשוט צריכים לחבר לחשמל ולשקע המדיה וזהו, המקרן כבר יעשה את השאר.
  יותר מזה נגיד לכם שכיום גם במקרנים החדשים, המקרן מתאים בעצמו את הרוזולוציה המתאימה ביותר לצורך הצגת המדיה שאתם משדרים, נו יש יותר טוב מזה?
 3. איכות מדהימה
  כיום מקרנים זה לא מה שהיה פעם, הם חדים יותר, מקצועיים יותר ומציגים את הכל באיכות full HD ותתפלאו לשמוע שגם ישנם מקרנים באיכות 4K האיכות הטובה ביותר שקיימת כיום.
  לצד האיכות הטוב ניתן בלי בעיה לשלוט גם בעוצמת הבהירות שאנו רוצים, בפוקוס ובחדות התמונה וכן גם בגוונים ובצבעי המסך, אומנם אלה פונקציות פחות שימושיות לצרכן הקצה אבל בהחלט זה יתרון שגם את זה יש ולעיתים הם יכולים לעזור לנו מאד לשפר ולדייק את התמונה שאנו רוצים שהמקרן יציג לזנו.
 4. מגוון רחב של חיבורי מדיה זמינים
  מקרנים רבים מכילים המון סוגי חיבורים של מדיה, החל מ-HDMI ועד ל- RCA ועוד.. מצב שכזה נותן לנו ראש שקט כי אנחנו יכולים להיות רגועים שכמט כל חיבור שרק נצטרך יהיה קיים לנו. שימו לב שזה קיים ברוב המקרנים אבל לא בכולם, ישנם מקרנים בסיסיים ביותר שכוללים חיבור HDMI ו-VGA בלבד לכן עדיין תמיד עדיף לבדוק שבמקרן אותו אנחנו רוצים לבחור יש את החיבור הדרוש לנו. החיבור הנפוץ והמקצועי ביותר כיום הוא HDMI שקיים ברוב מכשירי המדיה ומסוגל להעביר תמונה באיכות של full HD ויותר.
 5. תצוגה גם באור
  אם בעבר היה חובה להשתמש במקרנים רק בחושך מוחלט הרי שהיום ניתן בקלות לבחור במקרן בעל עוצמת נורה גבוה ולהינות משימוש במקרנים גם באור, דבר שמקל באופן משמעותי על כל היקף השימוש בו.

אלה רק חלק מאד קטן מההיתרונות שיש לנו במקרן להשכרה, חשוב להבין שמקרנים ישנם גם חסרונות ולכן לפעמיים עדיף לבחור באופציה של השכרת פלזמות ולכן כל מקרה לגופו דורש התייעצות עם איש מקצוע שיוכל לתת לכם הכוונה נכונה לגבי האירוע שלכם.

חשוב מאד שבעת השימוש במקרן יהיה לנו גם מסך הקרנה להשכרה שיאפשר לנו להציג תמונה על מסך נקי וחלק ולא על קירות מלוכלכים או צבועים, דבר שיכול לפגום משמעותית באיכות התמונה. אגב מסך הקרנה זה אחד הדברים שהכי לא כדאי לחסוך עליו, מדובר בכמה שקלים שמשדרגים לכם משמעותית את איכות התמונה ובנוסף גם נותנים לכם שקט מבחינת המקום שליו תציגו את התמונה.

מסכי ההקרנה יכולים להגיע אליכם במספר גדלים לבחירה אך שימו לב שככל שגודל המסך עולה כך גם מומלץ לעלות את עוצמת הנורה של המקרן. בדרך כלל מסך הקרנה יכול להגיע על חצובה שזו הדרך הקלה והפשוטה ביותר ולעיתים הוא יכול להגיע גם עם מתלה לקיר ועוד.

בקיצור חברים, מקרנים זה דבר פשוט וקל, כמו שראיתם תפעולו לא דורש ידע קודם וניתן במספר פעולות פשוטת להציג תמונות לעשרות, מאות ואלפי אנשים.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

  אני מאשר קבלת חומר פרסומי