השכן שלכם מתלונן על רעש המוזיקה שלכם? כך תפתרו את זה!

מסיבת אוזניות - הפתרון לרעש

כידוע לכם במדינת ישראל יש חוק שאומר שאסור להרעיש לאחר השעה 23:00 בלילה ועד לשעה 7:00 בבוקר, מה זה אומר בעצם? אסור לנו להפעיל מערכות הגברה ומכשירי קול למינהם על ווליום גבוה שעלול להפריע לשכנים.. בוודאי רבים מכם נתקלים בתופעה הזו, אתם מזמינים את כל החברים אליכם הביתה, בשעה 21:00 בערך כולם כבר מגיעים.. עד שכולם שותים ומתמקמים מגיעה כבר השעה 22:00, וואי וואי הזמן דוחק ואיכשהוא בשיא המסיבה אנחנו נזרקים לשעה 23:00 ובום דפיקה בדלת! אלה פקחי המשטרה שבאו לתת לכם דו”ח על כך שעשיתם רעש 🙁

חוויה לא נעימה ומבאסת בטירוף אה? במיוחד שזה יכול להגיע לקנס כספי גבוה ובמקרים קיצוניים לעד 6 חודשי מאסר! כן… קשוח.

לא סתם אנחנו רואים ירידה משמעותית בשימוש בציוד הגברה לאחר השעה 23:00, רבים אפילו שבחרו באופציה של השכרת ציוד הגברה מעדיפים להתחיל את האירוע מוקדם על מנת לסיים אותו ב-23:00 ולמצות את כולו.

אז מה בעצם הפתרון אתם שואלים? האמת שאתם די תופתעו, יש לנו רעיון ענק שיהיה טוב ומגניב לכולם! תכירו את הפתרון המושלם הבא > מסיבת אוזניות, כן..

שמעתם נכון, כוווולם עם אוזניות שומעים בדיוק את אותו הדבר, נפלא לא? אף אחד אחר לא שומע את המסיבה שלכם חוץ ממי שאתם רוצים שישמע ואתם מביאים לו אוזניה אלחוטית. תחשבו איזה שקט זה ייצר לשכנים שלכם וכמה רעש וכיף זה יעשה לכם.. האוזניות האלה הם פשוט רעיון גאוני, ככה אף אחד לא יוכל לעצור אתכם לאחר השעה 23:00, אף שכן לא יוכל להתלונן עליכם, אף שוטר או פקח לא יוכל לתת לכם דו”ח ובקיצור, אתם תיהיו חופשיים ומאושרים לעשות מה שאתם רוצים כדי שהמסיבה שלכם תימשך גם עד השעות הקטנות של הלילה.

אז איך זה בעצם עובד? כל כך פשוט שלא תאמינו…

ישנם חברות רבות שמשכירות אוזניות אלחוטיות, כמונו למשל ?, אתם בוחרים כמה אוזניות אתם רוצים לשכור בהתאם לכמות המשתתפים במסיבה שלכם כמובן, רצוי אפילו לקחת 2-3 אוזניות ספייר למקרה שהשכן העקשן ירצה גם לבוא ולהשתתף במסיבה הכל כך מגניבה שתיהיה לכם, כל האוזניות מתחברות באופן אלחוטי למשדר שתקבלו מאיתנו בעת ההשכרה, המשדר הזה יתן את אותה מוזיקה בדיוק לכל האוזניות במסיבה.

מסיבת אוזניות אלחוטיות עם משדר

אתם מחברים את המשדר לחשמל, מתחברים איתו לפלאפון שלכם, לנגן או למחשב באמצעות כבל אוזניות (aux), כל אחד מדליק את האוזניה שנתתם לו באמצעות כפתור הדלקה קטן שיש עליו, כל אוזניה תתחיל לפעול בעזרת הסוללות שיש לכל אחת מהן ובאופן אוטומטי הם יסתנכרנו עם המשדר שאליו חיברתם את המוזיקה. אגב מה שעוד ממש מיוחד במסיבת אוזניות זו האופציה המדהימה שיש בכל אוזניה שבה כל אחד שולט על הווליום שהוא רוצה לשמוע, כל אחד לפי מה שבא לו.

ולסיכום חברים יקרים שלנו, מסיבת אוזניות זה ה-דבר, זה מגניב, זה יאפשר לכם להמשיך את המסיבה שלכם עד השעות הקטנות של הלילה וזה ישמח את כל הצדדים בעניין!
שמחנו לתת לכם רעיון נפלא לאירוע הבא שתארגנו… אוהבים אתכם צוות סאונדשיין – השכרת ציוד לאירועים.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי