השכרת אוהלים לכל מטרה

מה כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אוהלים להשכרה

אוהלים יכולים לשמש אותנו למטרות רבות. באירועים רבים משכירים אוהלים במיוחד בעבור ההפקה או בעבור חדר אומנים, משכירים אוהלים גם בעבור לינה ועוד. האוהלים כמו כן מגיעים בסוגים שונים ובצורות שונות ומסיבה זו חשוב לבחור את האוהלים בקפידה ובהתאם לאירוע מכיוון שכמו שהם יכולים לשדרג כל אירוע וגם תקופת עבודה במתחם מסוים כך גם אוהלים שאינם מתאימים לצרכים של המאורע יכולים להשפיע לרעה. באופן כללי, השכרת ציוד לאירועים לרוב איננה משימה פשוטה ואוהלים בפרט ובמיוחד מכיוון שלרוב כאשר אנחנו משכירים מוצר כזה או אחר שזה מכיוון שאין לנו צורך בקניית המוצר ולא תמיד נכיר את התחום לעומק על כל פרטיו הקטנים.

סוגי אוהלים שונים

במידה ואתם מעוניינים בהשכרת אוהלים לאירוע, חשוב שתדעו שישנם סוגים המתאימים במיוחד לאירועים וגם פה, ישנם הבדלים בין הסוגים השונים. ישנם סוגי אוהלים שיכולים להתאים במיוחד לחורף כאשר אלו מגנים מפני גש ורוח וישנם אוהלים פתוחים שמתאימים לקיץ. אוהלים המתאימים לקיץ אינם רק פתוחים וישנם אוהלים שמתאימים להפעלת מזגן בתוך האוהל כך שבמידה ומדובר לדוגמא, בהשכרת אוהל בעבור מטבח באירוע מסוים ייתכן ותעדיפו אוהל מסוג זה. אלמנטים נוספים של אוהלים יהיו העיצובים שלהם כך שכאשר אתם משכירים אוהלים לאירוע כמו מסיבה, ייתכן ותירצו להזמין אוהלים מעוצבים בסגנונות שונים.

אלמנט נוסף שחשוב לשים עליו דגש בעת השכרת אוהל לאירוע הוא הערכת כמות המשתתפים. כאשר מדובר בהשכרת אוהל שנטי, הדבר חשוב מכיוון שנרצה שלכולם יהיה צל אך במידה ויהיו מעט יותר משתתפים הדבר לא יהווה בעיה גדולה אך כאשר אתם מעוניינים בהשכרת אוהל סגור, השכרת אוהל קטן מידי יכול לגרום לכך שהאוהל יהיה צפוף מאוד או במקרה אחר שחווייתם של חלק מהחוגגים תיפגע. כמו כן הדבר נכון גם כאשר מדובר בהשכרת אוהלים לצרכי עבודה בהם לא נרצה שהעובדים יחוו צפיפות גדולה מדי במהלך האירוע. במידה ומדובר באוהל המשמש את המטבח של האירוע, ככל הנראה תרצו שהאוהל יכיל גם רצפה על מנת שאבק, חול או אדמה לא יפריעו וייכנסו אל האוכל.

השכרת ציוד משלים

לאחר שאפיינתם את האירוע שלכם ובחרתם את האוהלים המתאימים ביותר, תוכלו גם להשלים את הציוד הדרוש לאירוע. במידה והשכרתם אוהלים סגורים המאפשרים חיבור למערכת מיזוג, ייתכן ואם מדובר בתקופת הקיץ ובשימוש באוהלים במהלך היום שתרצו להשכיר גם מערכת מיזוג על מנת להנעים את זמנם של העובדים, החוגגים, ההפקה או האמנים. בנוסף, לרוב יהיה צורך בהשכרת ציוד נלווה נוסף כמו כסאות, שולחנות, מערכת הגברה וגנרטורים וההמלצה הינה להשתדל ולהשכיר את הציוד לאירוע מכמה שפחות ספקים שונים על מנת שנוכל להתקשר עם חברה מקצועית ואמינה אחת ולהקל במעט על האתגרים שבהפקת כל סוג של אירוע.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי