השכרת אוהלים – פתרונות קירוי לכל אירוע

השכרת אוהל ענק 5X12

לכל אדם במהלך חייו יצא לתכנן אירוע כזה או אחר, לעיתים האירוע במקום סגור ולעיתים מתקיים בחצר הבית, פארקים, שטח פתוח ועוד..

כאשר אנחנו מתכננים אירוע חודש או חודשיים ואפילו חצי שנה לפני אין באפשרותנו לדעת את מזג האוויר ותנאי האקלים המדוייקים לאותו יום במקום האירוע, לכן עלינו לקחת בחשבון כי במידה ונקיים את האירוע במהלך חודשי החורף ובמידה ונבחר לקיימו בשטח פתוח עלינו לקחת בחשבון כי יכול מאד להיות שמזג האוויר יהיה גשום .

לכן נקח בחשבון מבעוד מועד כי נצטרך לדאוג לפתרון קירוי לאירוע.

ישנן הרבה פתרונות הקיימים בשוק לקירוי אירועים, כגון גזיבו, בניית סככה ועוד.. אך הפתרון המושלם והנפוץ ביותר הוא הקמת אוהל בהתאם לגודל האירוע.

לאופציה של השכרת אוהלים לאירועים קיימות יתרונות ברורים על פני הפתורונות השונים המוצעים לרשותכם, אופציית השכרת אוהלים לרוב תיהיה זולה יותר כי אין לנו צורך בהקמת סככות מאפס ואין בעיה עם גודל וכמות האנשים כי ניתן לחבר מספר אוהלים ביחד וליצור חלל גדול למרות שבפועל יש כיום גם אוהלים ענקיים של כ-100 מ”ר.

יתרון מובהק נוסף היא בעצם האטימות הקיימת בשונה מהשכרת גזיבויים ופתרונות אחרים, האוהל הוא בעצם אטום לרוחות ולפגעי מזג אוייר נוספים.

במבט ראשון על האוהל נראה כי הקמתו סבוכה ואינה קלה כלל וכי יש לתכנן אותה על פי מידות ועל ידי בעלי מקצוע שונים, מחשב זו הגיונית אך אינה נכונה מכיוון שכיום ניתן לשכור אוהלים אשר זמן הקמתם אינו עולה על שעתיים עבודה של שני אנשי צוות.

הקמת האוהל היא פשוטה ולרוב נעשת ע”י חיבורים של כפתורי שדה וגומיות, דבר שמאפשר מקיסימום יעילות במינימום מחיר וזמן.

כאשר ניגשים לבחור באוהלים להשכרה חשוב לוודא שאוהלים עשויים מיריעות C.V.P שזה הסוג הטוב ביותר כיום לאוהלים ובכך תכולו להיות שקטים שהאוהל יהיה בנוי בצורה טובה.

חשוב מאד לוודא שגם שהזמנתם את האוהל לבדוק שכולו אטום בצורה טובה ואין פתחים שלא סגורים בצורה טובה, בדיקה שכזאת תעזור לכם להיות בטוחים שאם תפעילו תנורי חימום באוהל או פטריות חימום הם יעשו את עבודתם בצורה הטובה ביותר.

חשוב לציין שבעת סגירה עם חברה להשכרת אוהלים יש לבדוק מספר נושאים חשובים מאד לפני ההחלטה:

  1. יש לבדוק כי החברה להשכרת האוהלים מחזיקה במלאי אוהלים חדשים ולא שחוקים אשר עלולים להפוך את האירוע שלנו לפחות ממצויין כיוון שבאוהלים ישנים יכולים להיווצר מצבים לא נעים כגון חדירת מים, חדירה של רוחות, אי סימטריות באוהל כתוצאה מעיקומים בשלד.
  2. יש לבדוק מול חברת ההשכרה של האוהלים כי צוות מתקיני האוהל הינם מקצועיים אשר בנו מספר רב של אוהלים ויש באפשרותם למצוא פתרונות לבניית האוהל בצורה נכונה בהתאם לתנאי השטח במקום.
  3. מיכוון שהאירוע מאד חשוב לנו אנו רוצים דיוק מרבי בלוחות הזמנים, עקב כך אנו נדגיש מבעוד מועד לחברה אותה בחרנו את לוחות הזמנים המדוייקים בהם אנו רוצים שהאוהל יעמוד ויהיה מוכן לאכלוס האורחים ובנוסף תיאום מולם בזמן הרצוי לנו לצורך קיפול האוהל.

לסיכום, הכינו את כל דרישותכם לקירוי האירוע ודרשו שיהיו רשומים בכתב בהצעת המחיר כיוון שבעת האירוע אנו עסוקים בעוד המון דברים הנוגעים לאירוע ואין באפשרותנו להתעסק רק בנושא האוהל. בהצלחה!

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי