למה כולם בוחרים בפינות זולה להשכרה?

כולנו אוהבים לארח ובמיוחד אוהבים לראות את האורחים שלנו מתפנקים בישיבה נוחה.
פינות זולה הנקראות גם פינות ישיבה אלטרנטיביות או פינות שאנטי וספסלי פוטונים הן בהחלט הפתרון המושלם היום וניתן לראות כמעט בכל אירוע מס’ ספסלים כאלו. האורחים יושבים על ספסלי עץ נמוכים עם כריות ומזרוני הושבה המגיעים בשלל צבעים.
אם ערכתם אירוע בעבר קרוב לוודאי שנושא ההושבה הטריד אתכם לא מעט, תכנון הושבת האורחים הוא נושא מורכב אך ניתן לפתור אותו בקלות בעזרת כמה פינות ישיבה וכיסאות פלסטיק .

כמה פינות זולה צריך לאירוע ?

תעשו חישוב של כמות האורחים שמגיעה לאירוע, תורידו מהחישוב בין 10-15%, אל תשכחו שיש כאלה שלא מגיעים ברגע האחרון. ולפי כמות המוזמנים תזמינו את הציוד. בספסל זולה זוגי ניתן להושיב 2 אנשים בישיבה נוחה ומרווחת , בספסל יחיד יושב אדם אחד. לכל זה ניתן להוסיף גם פופים גדולים נוחים המגיעים בשלל צבעים שאותם ניתן לפרוס על גבי מחצלות גדולות ובכך להרוויח עוד מס’ מקומות ישיבה על המחצלת . אם יש לכם אורחים מבוגרים באירוע תדאגו להם לכיסאות פלסטיק גבוהים עם או בלי ידיות בצדדים לישיבה נוחה וגבוה .
אם האירוע רב משתתפים אפשרי לחבר את ספסלי הזולה ביחד ולייצר מס’ רב יותר של מקומות הושבה .
באירועים חגיגיים כמו- חתונה, חינה, מסיבת רווקים/רווקות או אירוע עסקי חשוב בדרך כלל אתם תראו ספסלי זולה לבנים עם כריות ומזרוני הושבה לבנים. באירועי שטח או באירועי חברה לרוב יהיו ספסלי עץ עם כריות ומזרוני הושבה צבעוניים .
אם אתם עורכים אירוע ואין לכם צורך בקנייה יש חברות שמשכירות פינות זולה לאירועים , במחירים הוגנים שמביאות את הציוד עד למקום האירוע .
ערכו בירור קצר ובדקו מי הן החברות המשכירות את הציוד, איזה צבעים של כריות הם מחזיקים במידה ויש לכם צבע מיוחד תדאגו שיהיה לכם זמין . מה מחיר ההובלה וההחזרה של הציוד , אם יש לכם צורך בסידור הספסלים במקום האירוע תשאלו הם יש תוספת במחיר .

מה מיוחד בפינות זולה –

  • נוחות – יש מס’ סוגים שונים של ספסלי זולה, גבוהים ונמוכים עם או בלי ידיות בצדדים. לכולם ישיבה נוחה בזכות המזרון וכריות ההושבה הנוחים שמגיעים איתו .לרוב המזרונים מגיעים בעובי של 27 ס”מ , כך שאם אתם יושבים או נשענים לא מרגישים את הספסל רק את הכרית .
  • יופי – השילוב המושלם בין נוחות ליופי , האורחים נהנים מישיבה נוחה וגם מנראות המקום בזכות פינות הזולה , האלמנטים מקשטים את השטח או את החצר ונותנים אווירה מרגיעה ושלווה .
  • אחסון – ספסלי העץ מתקפלים ובכך חוסכים מקום לאחסון .
    אם אתם רוצים לאחסן לזמן מסוים ולשים בצד , או אם אתם עושים אירוע בשטח וצריכים להוביל ממקום למקום זה נוח וקל ולא טופס הרבה מקום.
  • ניקוי- כיסוי הבד של המזרונים נשלפים וניתן לכבס אותם , מצוין גם אם אתם רוצים להחליף צבע של הכרית.

 

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי