מה כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אוהלים להשכרה

מה כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אוהלים להשכרה

אתם עומדים לפני אירוע חשוב ומתכננים לשכור אוהל ענק עבורו? הטרנד החדש של הקמת אירועים תחת אוהל ענק ומרווח הפך למאוד פופולרי בתקופה האחרונה. האוהל מוסיף אווירה אותנטית לאירוע, הוא מתאים לכל מזג אוויר וכמובן, הוא שונה. החוגגים רוצים היום להבדיל את האירוע שלהם מאירועים אחרים כדי שהאירוע יהיה חרוט בזיכרון האורחים כחוויה טובה. אז מה כדאי לקחת בחשבון כאשר אנחנו בוחרים אוהל להשכרה?

סוג האוהל

לכל חברת השכרות אוהלים ישנם מספר סוגים שונים של אוהלים. יש להתאים את גודל האוהל לכמות המוזמנים. תמיד רצוי לבחור אוהל גדול יותר ממה שמתאים, תמיד יש הפתעות. בדקו שהמקום בו אתם בוחרים להציב את האוהל נח וישר. יש להגיע למקום לפני הצבת האוהל, אם מדובר עם מקום בטבע יש לבדוק שהמקום באמת מתאים, אין עלים קוצניים או אבנים שיכולים לגרום לאורחים לפגיעה גופנית. צבע האוהל גם הוא חשוב, חלונות, מספר כניסות ויציאות וכו’… התאימו את האוהל לאירוע. כמו כן, יש אוהלים שיש להם עמוד באמצע האוהל כדי לבטח את החזקת האוהל. יש לכלול בחשבון דברים כאלה כאשר אתם מחשבים את כמות האורחים ושטח המקום. זכרו אף לבדוק את גודל הכיסאות, כך תהיו בטוחים שהמקום באמת מספיק לכמות האורחים.

בחירת חברת השכרה

בחירת חברת השכרת האוהלים חשובה לא פחות מבחירת הדגם עצמו. בחרו מקום בעל ביקורות חיוביות, מקום שמציע מגוון רחב של אוהלים, שירות אדיב ומהיר, אופציה למשלוחים. את הצבת האוהל רצוי לא לעשות לבד, דרוש איש מקצוע שיכול לייעץ ואף לעזור לכם בהקמת האוהל, ישנן חברות שמציעות הרכבה בנוסף. לכן, בקשו את עזרת החברה, את הייעוץ שהיא יכולה לתת לכם וממה כדאי להימנע, מדובר על אוהל שתחתיו אנשים חוגגים. תקריות חריגות יש למנוע מבעוד מועד. חפשו חברה מנוסה ועתירת ניסיון, כאשר אתם מגיעים לאולם בו אתם חוגגים או למקום הספציפי בו אתם מציבים את האוהל, שאלו את האחראים על חברות מומלצות.

למה לא לקנות אוהל במקום לשכור?

מחירי האוהל לרכישה יקרים, הפער בין השכרה לרכישה משמעותי וניכר. אם אתם משתמשים באוהל למטרות יום יומיות ולפרק זמן ממושך אולי באמת יהיה מומלץ לכם לבצע רכישה. הבעיה מתחילה ברגע שהאוהל הוא לא בשימוש יומי. הרכבה ופירוק של האוהל לוקחים זמן ומאמץ, צריך מקום לאחסון, מקום מוצל, מקורה ונקי, מקום מרווח שהאוהל יוכל להיכנס בו. כאשר אנחנו שוכרים את האוהל מחברה מקצועית היא תדאג לנו למשלוח, לאחסון, לעיתים גם לפירוק האוהל, להרכבת האוהל ובעצם היא תהיה לנו ליווי מקצועי וצמוד לכל שאלה שתעלה. כאשר אנחנו בוחרים לשכור יש לנו מגוון רחב של אופציות ויש לנו אפשרות לגוון מאירוע לאירוע. לכן, רק במקרים חריגים הרכישה נכונה.

לאילו אירועים נכון לשכור אוהל?

ניתן לשכור אוהל לכל אירוע שהוא. כאשר אנחנו רוצים לייחד את האירוע, להפוך אותו למשהו בולט ומיוחד.
האוהלים נפוצים היום מאוד בחתונות, בר מצוות, בת מצוות וכדומה… כמו כן, היום לאירועים בטבע, מסיבות, כנסים, הרצאות, מקומות מנוחה במרתונים, מקומות לינה בשטח וכו’… אפשר גם שם לפגוש את האוהל. כמו כן, האוהל מתאים גם לאירועים פחות משמחים, שבעה ואזכרות.

רוצים לדעת איך בוחרים אוהלים להשכרה? כנסו למאמר! 

לסיכום

אם אתם עומדים לפני אירוע חשוב ומתכננים לשכור אוהל יש לקחת בחשבון מספר דברים. ישנן מספר חברות בולטות בשוק האוהלים, החברות מציעות מגוון רחב של אוהלים שיעמדו לשירותכם בזמן האירוע. יש להתאים את גודל האוהל למספר המוזמנים, רצוי אפילו לקחת אוהל גדול במקצת.

לפני הצבת האוהל בדקו שהמקום מתאים באמת, מבחינת האדמה, קוצים, אבנים, משקל וכו’… יש לקחת בחשבון שיש עמוד באמצע האוהל שגם הוא תופס מקום. את בחירת החברה המשכירה יש לעשות בשיקול דעת, בחרו מקום מומלץ בעל ביקורות חיובית ומקצועי. מקום שמעניק שירות אדיב וליווי לאורך האירוע ולפניו. תנו לאיש מקצוע להקים את האוהל עבורכם, אחרי הכל האורחים אותם אתם הזמנתם עומדים לעמוד שם מתחת לאוהל. יש למנוע אירועים מסוכנים מבעוד מועד. השכרה עדיפה על רכישה, הן מבחינת אחסון, הן מבחינת מחיר והן מבחינת הצבה והקמה ומשלוח. אם אתם משתמשים באופן יומי לטווח ארוך באוהל אז עדיפה רכישה. זכרו, האוהל דורש גם טיפול ויחס נכון בכדי לשמור עליו לאורך זמן. האוהל מתאים לאירועים משמחים כמו חתונות, בת מצוות וכו’… לכנסים, הרצאות, מסיבות ועוד… כמו כן, גם לאירועים פחות משמחים. זכרו, חברה טובה תעניק לכם שירות מקצועי, ידע, וליווי בבחירת הדגם הרצוי.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי