מכונות ברד

מכונות ברד

הקיץ הישראלי הוא כזה שמגיע אל טמפרטורות גבוהות מאוד, וככל שהמעלות עולות כך האנשים מתאספים להם תחת אזורים ממוזגים ורק מחכים עד אשר יהיה נעים יותר ויגיעו להן תלונות חדשות לגבי הקור. דרך נהדרת להפיג את התחושה של החום המעיק היא לא רק בסיוע של מיזוג אוויר, אלא גם בסיוע של משקה ברד קר מאוד שמגיע בכל מיני סוגים של טעמים וגם כולל צבעים שונים עבור כל אחד מן הטעמים הללו.

הבאה של משקה ברד אל אירוע היא חשיבה מאוד מקורית שעליה יודו האורחים למארגני האירוע שחשבו על משהו שבאמת יהיה יעיל בצינון הגוף ובהעלאה של מדד השמחה לאחר שכולם כבר נוח הרבה יותר ופחות חם לאחר שתייה של כוס כזו. ואחרי שכבר נעים, יכולים להתקדם גם אל עמדת המזון אחרי שהתחושה של הרעב שבה לפעול…

מצננים את האווירה

אין דבר יותר מתיש מאשר הצורך הזה להתארגן לקראת אירוע שאר נערך בימים הכי חמים של קיץ ישראלי. הרבה פעמים אנשים מגיעים כאשר הם עדיין מזיעים ולא הספיקו לצנן את חום הגוף בין ההתארגנות בבית לבין ההגעה אל המקום של האירוע שאליו הם מזומנים, ודרך נוספת לקבל את פניהם הזולגות טיפות לא נעימות היא על ידי התוספת הנהדרת הזו של משקה ברד צונן שנמזג לו להנאת האורחים ממכונות ברד צבעוניות וקרות. באופן די מהיר כולם מתחברים אל האווירה הנעימה של האירוע עצמו, ולא נשארים בצורה שיכולה להוריד את ההתלהבות שלהם ולהקשות על יצירה של אירוח שבו כיף ונעים לחגוג.

מתאים לכל אירוע קיצי

לא כל אירוע בקיץ הוא כזה אשר נערך במקום שבו יש מזגן, ובמקרים רבים באירועים שנערכים בעונה החמה יש את הזמן הזה של קבלת הפנים שבו עדיין לא נכנסים אל האולם אלא נותרים בחוץ, ברוח החמה עד אשר האורחים יכולים להיכנס בשלב הבא. תוספת של מכונת ברד אל האזור הזה של הבופה מביאה את האורחים לצנן את הטמפרטורה של הגוף עם משקה טעים, במקום להתרכז בעמדה של המשקאות ומשם להזמין עוד כוס של משקה מלא קרח צונן. התוספת הזו היא לא דבר שיעלה את ההוצאות עבור האירוע בצורה יוצאת דופן, והאורחים מצידם יכולים ליהנות להם מברד טעים שגם אותו ניתן למתג עם כוסות ממותגות שאותן כיף להחזיק עד אשר הברד מתרוקן.

מכונות ברד בכל הטעמים

היופי במכונות ברד הוא גם הצבעוניות שלהן. הברד יכול להגיע בכל מיני סוגים של טעמים שאליהם כל אחד יכול להתחבר, ואם יש כמה מכונות של כמה טעמים, ניתן ליצור חגיגה של טעמים וצבעים שכבר מתאימה למסיבה בתור אטרקציה נהדרת הרבה יותר. ככל שיהיו יותר צבעים במכונות של הברד, כך יותר אנשים ייגשו וישמחו לערבב כל מיני סוגים של טעמים ליצירה של משקעה צונן שבין היתר לוקחים אותו כי זה פשוט מושך את העין וכיף.

תפעול פשוט ושדרוג בהשקעה קטנה

ההצבה של מכונות ברד באירוע אינה מצריכה כל כך הרבה מקום ואף אינה מצריכה התעסקות כה גדולה מלבד הרגע של ההכנה והרגע של המזיגה. זה הכל. המכשיר מקרר ומערבב את הברד הזה באופן ממוכן, ורק צריכים אדם אשר יוכל לחלק לכל האורחים את המשקאות הנהדרים הללו באופן נעים ומסודר. מעבר לכך, העלות של השכרת מכונת ברד היא לא יקרה, ובהשקעה נוספת פעוטה ניתן לשמח את כל האורחים ולקבל אטרקציה שתעשה את האירוע או המסיבה למשהו כיפי במיוחד.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי