מפיקים את מסיבת הסיום המושלמת לילדים

מפיקים את מסיבת הסיום המושלמת לילדים

לקראת סיום שנת הלימודים מתחילה תקופה מרגשת מאוד אצל תלמידים רבים, אשר מייצרת מאמץ והשקעה מצד ההורים ובית הספר. ההכנות למסיבות הסיום השונות ברחבי הארץ דורשות מצוות המורים התארגנות מיוחדת לקראת המופעים. כחלק משלב החזרות למופע, המורים נדרשים להחליט מהו הציוד הטכני אותו צריך להשכיר לקראת היום המיוחד. על מנת לאפשר לכל המשתתפים במופע להחזיק במיקרופונים ולכל הקהל לשמוע ולראות את מה שמתרחש על הבמה, אתם רוצים להשכיר ציוד הגברה איכותי ומקצועי למופע. בתי הספר שרוצים לקחת את העניינים לרמה המקצועית, משכירים את הציוד גם לשבוע החזרות ומאפשרים לילדים להתכונן בהתאם ולהכיר את התפעול של העזרים לאורך המופע, מראש.

איזה ציוד חשוב להשכיר למסיבת הסיום?

בבואכם לחנות ציוד הסאונד כמו סאונדשיין אתם יכולים להיעזר בשירותיו של איש מקצוע או להגיע עם רשימה מוכנה מראש של דרישות לאמצעים טכניים להשכיר. כך או כך, חשוב מאוד לשים לה שיש לכם ברשימה את הפריטים הבאים:

  • מיקרופוניםהשכרת מיקרופונים איכותיים מאפשרת לכל מי שמציג קטע על הבמה או עולה לשיר את התוכן שלו בצרוה ברורה. כיום ישנם מיקרופונים אלחוטיים קלים במיוחד, כמו גם מיקרופונים שנצמדים לדש הבגד ומאפשרים לילדים להיות חופשיים לגמרי על הבמה. הכול תלוי בצרכים האומנותיים שלכם וביכולות הכלכליות.
  • רמקולים – כדי להעביר את הנעשה על הבמה בצורה ברורה לכל הקהל, אתם רוצים להשקיע ברמקולים מוגברים. חשוב לבחור מספר מדויק של רמקולים על מנת לאפשר איכות קול מצוינת אך לא להגזים אם הווליום. לכן, חשבו מבעוד מועד על סדר הישיבה במופע ועל הצורך במספר רמקולים. רק לפי אותם התנאים אתם יכולים להשכיר את הרמקולים.
  • מגברים – אם הילדים שלכם מבצעים הופעה מוזיקלית, את ודאי יודעים שחשוב מאוד לאפשר להם להשתמש במגברים איכותיים. לרוב הילדים שמנגנים על גיטרות חשמליות יש מגברים פשוטים מאוד שלא יכולים לתמוך במופע כזה גדול. לכן, מומלץ להשכיר מגבר איכותי וגדול יותר שיעבוד לאורך כל המופע ויאפשר נגינה על גיטרות חשמליות.
  • מקרנים – אם אתם רוצים להציג, כמו בכל בית ספר שמכבד את עצמו, סרטונים המתארים את חיי השכבה במהלך שנות הלימודים שלהם, אתם לא יכולים להסתמך על ציוד מאולתר. לכן, מומלץ להשכיר מקרנים מקצועיים. מקרנים אלו מאפשרים לכם להציג כל סרטון שתרצו באיכות מצוינת לעייני הקהל שלכם.
  • מסכים – במידה ואין בבית הספר מסכים גדולים מספיק על מנת לשדר את הסרטונים בצורה ברורה, מומלץ להשכיר מסך מקצועי ולתלות אותו ביום האירוע. אם אין לכם איך לתלות את המסך אתם יכולים להשכיר מסך עם מעמד מובנה שתוכלו רק למקם באיזור הבמה ועליו להציג את החומרים.

הופכים את בית הספר לאולם מופעים מקצועי

בצורה שיטתית בעבודה מסודרת לקראת יום המסיבה אתם יכולים להפוך את החצר המנומנמת של בית הספר למרחב בעל חזות שונה לחלוטין. אם עד היום החצר הייתה מקום המשחקים, בשבוע שלפני האירוע היא הופכת לאולם ההצגות שלכם. הילדים וההורים מקבלים רושם מקצועי מאוד, שגורם להם להנות ממסיבת הסיום ולהרגיש שהם בוגרים אמיתיים. זו השקעה קטנה יחסית אשר מאפשרת לכם להפיק אירוע רב משמעות לילדים שיעזבו את בית הספר. הם יעריכו אתכם ויזכרו את היום הזה לאורך הרבה מאוד זמן. כל מה שאתם רוצים לעשות הוא להתייעץ עם אנשי המקצוע על מנת לבחור בדיוק את הציוד שמתאים לכם ושיענה על הדרישות שלכם. כך תוכלו לתת מענה מושלם לילדים.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי