מפיקים כנס חברה – כל הדברים שחשוב לדעת בנוגע לציוד ההגברה

מפיקים כנס חברה - כל הדברים שחשוב לדעת בנוגע לציוד ההגברה

עולם העסקים המודרני מתנהל באופן יום יומי סביב כנסים בנושאים שונים. התארגנויות אלו יכולות להיות פנים ארגוניות או חוץ ארגוניות, והן מהוות בסיס ליצירת קשרים בין אישיים. על מנת לשמור על כנס ברמה מקצועית גבוהה אתם רוצים להשקיע בהפקה איכותית ולרדת לפרטים הקטנים ביותר. יצירת רושם ראשוני היא כה חיוני לכם ולארגון שלכם שמלבד הנושאים המרכזיים של הכנס, אתם רוצים להציג את כל מה שטוב אצלכם בחברה. לכן, מחלקות משאבי האנוש משקיעות המון משאבים בשירותי המזון, במיתוג ובמתנות לבאי הכנס, ולא תמיד שמות לב לפרטים הטכניים הקטנים. כדי שכנס מקצועי יעבור ללא תקלות אתם צריכים להשקיע בתכנון ובהשכרה של ציוד טכני מקצועי. זאת דיוק הסיבה שאספנו לכם את חמשת הנושאים החשובים ביותר בפן הטכני לארגון כל כנס חברה.

חמשת הדברות להפקה מוצלחת של כנס

כדי להרים יום חברה מוצלחת, או להפיק כנס ללקוחות אתם רוצים לתת את הדעת גם על ציוד טכני. הציוד החשוב ביותר, אשר אתם חייבים להכין לקראת כל כנס הוא:

1. השכרת מיקרופונים – מיקרופון איכותי יאפשר לדוברים בכנס להיות ברור להעביר את כל המידע הרצוי ללא הפרעות. כמו כן, אתם יכולים לנהל את מהלך הכנס ולכוון את הקהל לאורך היום בעזרת המיקרופונים.

2. השכרת רמקולים – מערכת הגברה מסודרת מאפשרת לחלל האירוע להיות נעים לשהייה אך בו בזמן לשמור על אווירת עבודה. מערכת הגברה גדולה מידי תקשה על הנוכחים לשוחח, בעוד מערכת הגברה קטנה לא תעמוד בעמוס הרעשים והתוכן הרצוי לא יועבר כראוי.

3. מקרנים ומסכים – על מנת להציג מידע כתוב, סרטונים ותמונות של החברה אתם רוצים להחזיק במקרנים ומסכים. כנס מקצועי הוא כנס שמציג עם מידע מדויק ומצג אמין של החברה שלכם.

4. גנרטורים – גנרטורים מושתקים שמורים על הכנס שלכם מקצועי גם אם מתרחשת מאחורי הקלעים תקלה במערכת החשמל. על פי רוב בימי כנסים צריכת החשמל עולה עקב המכשור הטכני הרב שמופעל, ויכולות להיות תקלות חשמל שיפגעו בהמשך הכנס. השכרת גנרטור מושתק מחפה על תקלות אלו ושומרת על סביבת הכנס שקטה ונעימה.

5. תכנון מוקדם – כל הפקה מוצלחת של כנס מקצועי דורשת הכנה מוקדמת ותכנון של כל הגורמים המעורבים. בתחום הטכני מומלץ מאוד להיעזר באנשי מקצוע שיתאימו לכם את הציוד לצרכי הכנס שלכם.

עבודת הכנה מרשימה לכנס שלכם

כמו כל פרויקט גדול בעבודה שלכם, את התוצאות אתם תראו כנראה רק ביום האירוע עצמו. כדי להפוך את התכנונים הרבים למציאות אתם רוצים לעבוד בצורה מסודרת ולהתמודד עם כל אתגר טכני בצורה מקצועית. כנסים הם אירועים חד פעמים וכפועל יוצא, אין שום סיבה לרכוש את הציוד הטכני לטובת כנס חד יומי. בבואכם לארגן את האירוע השנתי בחברה, פנו לחברת ענק הסאונד להשכרת ציוד הגברה לאירוע.

צוות החברה יעבור יחד איתכם על פרטי האירוע כולו ובצורה מסודרת יציג לכם את ההצעות המקצועיות שלנו לציוד אותו את צריכים להשכיר. ביום האירוע אנו נספק לכם את הציוד בעזרת שירות השליחויות בפריסה ארצית ונעניק לכם תמיכה טכנית וליווי לאורך הכנס עצמו. עם סיום הכנס תוכלו להחזיר את הציוד לכל אחת מחנויות הרשת בפריסה הארצית או להשתמש שוב בשירות ההשכרה. תהליך ההשכרה מאפשר לכם להשקיע משאבים חשובים בניהול האירוע ולהיות בטוחים שתקבלו את הציוד הטוב ביותר לטובת ההפקה שלכם, מבלי להשקיע משאבים רבים ברכישת ציוד.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי