סוכת אבלים להשכרה תאפשר לכם לקבל את המנחמים בימי האבל

סוכת אבלים - מה חשוב לדעת?

פטירתו של אדם קרוב היא תמיד כואבת. בתקופה הכי קשה המשפחה מוצאת את עצמה לא רק בעצב אלא בצורך להתארגן לקראת האבל. החל מסידורי הלוויה ועד לישיבת השבעה, יש לקבל החלטות שונות ולבחור במקום אליו יוכלו להגיע המנחמים. סוכת אבלים להשכרה מאפשרת לכל משפחה להתארגן במינימום התעסקות ולקבל אנשים לאורך כל הישיבה.

בתקופת השבעה יגיעו אנשים לבקר, לנחם וייתנו למשפחה את התחושה שהם לא לבד בתוך העצב הגדול שלהם. כדי לקבל את האנשים יש צורך במקום וציוד מתאים כולל מיחם, לעתים פלטה לחימום מזון וכמובן כיסאות ולפחות שולחן אחד. הארגון של הציוד יכול להוות מטרד בתקופה זו, אך יש מי שברגישות רבה הופכים את המשימה לקלה יותר. חברת סאונדשיין משכירה סוכות אבלים ועושה זאת במומחיות ותוך התחשבות במשפחה ובמצבה.

להפחית את משימות הלוגיסטיקה

כל אדם שמתמודד עם תקופת אבל יעדיף להוריד מעצמו את המשימות הלוגיסטיות ככל שאפשר. עם זאת ישנם דברים שאי אפשר להימנע מהם. המשפחה חייבת לדאוג לכך שיהיה מקום לקבלת המנחמים ועדיף לדאוג שאדם אחת מתוך המשפחה או החברים ייקח אחריות על כך. חלוקת תפקידים ובחירה בנותני שירות מקצועיים שמכירים את התקופה הרגישה יקבלו על ההתארגנות.

המשפחה צריכה להחליט תוך שעות בודדות היכן היא תשב שבעה ולקבוע האם המנחמים יכנסו לבית או שהם יתקבלו באוהל מסודר. אם מדובר על משפחה שלא מצפה למנחמים רבים יתכן והישיבה בבית תהיה הנוחה ביותר. ברוב המקרים מגיעים אנשים רבים לתמוך באבלים והתנועה ערה ומכאן הפתרון של ישיבה בחוץ הוא הנכון ביותר. כמובן, לא מדובר בישיבה תחת כיפת השמיים אלא בישיבה נוחה באוהל שאפשר להעביר בו גם נקודות חשמל, לשים בו כיסאות, שולחן או שולחנות, מיחם ואפילו תאורה לשעות הערב.

המלצות לבחירת סוכת אבלים

ישנם אוהלים שונים אשר יכולים לשמש בתור סוכות אבלים ודווקא כשההתארגנות מהירה מאד כדאי לעצור לרגע ולעשת את הבחירה הנכונה. פנינו אל חברת סאונדשיין וקיבלנו מספר המלצות אשר יעזרו לכל משפחה שזה עתה איבדה את יקרה ורוצה להקים את הסוכה הנכונה לה.

בחירת הגודל הנכון לסוכה

תרצו לבחור סוכת אבלים שתהיה בגודל המתאים לאזור בו האבל מתקיים ולמספר האנשים שצפויים לפקוד את המקום. הסוכה תוקם לרוב על שטח ישר והיא יכולה להיות באזור המשותף של הבניין או מחוץ לבית פרטי וצריכה להיות התאמה בין הגודל שלה לבין המרחב. זכרו כי אנשים ירצו לשבת אתכם, לשוחח ולכן בקשו סוכה שתתאים לכם ולעוד מנחמים שיגיעו לאורך השבעה.

בקשו לדעת מאיזה בד עשויה הסוכה

סוכת אבלים להשכרה תגן עליכם ועל המנחמים מפני שמש וגשם. במקביל המקום לא יכול להיות חם או קר מדי ולכן תרצו לבדוק כי הבד המגן יהיה בד PVC. זהו בד עבה, מבודד והוא מביא את הפתרון הטוב ביותר לישיבה לאורך כל התקופה.

השכרה, התקנה ופירוק

בתוך כל ההתארגנויות והאבל שלכם אתם לא צריכים לדאוג להתקנה או פירוק של האוהל. בררו כי החברה המשכירה מספקת את כל השירותים לרבות התקנה ופירוק של סוכת האבלים. החברה מולה תעבדו צריכה להיות רגישה ולהכיר היטב את התקופה שאתם עוברים ובהתאם לעמוד לרשותכם ולהוריד מכם כל דאגה אפשרית.

דאגו גם לכיסאות וציוד נלווה

לאורך השבעה אתם תשבו בסוכת האבלים וגם המנחמים ירצו לשבת לידכם. במידת הצורך דאגו לשכור כיסאות לעצמכם ועוד כיסאות לאנשים שיגיעו. בנוסף תוכלו לשכור שולחן מתקפל שישמש לכיבוד, מיחם ובנוסף שקלו להוסיף גופי תאורה ואם מדובר בתקופה חמה במיוחד או קרה, דעו שאתם יכולים להוסיף גם מאוורר, מצנן או פטריית חימום.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי