מכונת פופקורן – סקירת מוצר

אנשים רבים מחליטים לבחור במכונת פופקורן כחלק מהאירוע שלהם, במאמר הבא נסקור לכם את המוצר מכונת פופקורן תעשייתית, המאמר הבא יתייחס באופן כללי לרוב המכונות הסיניות הקיימות בשוק ונשתדל להביא לכם את יתרונות וחסרונות המוצר בצורה מפורטת שתעזור לכם להחליט האם כדי לבחור בה כחלק מהאירוע הבא שלכם או שאולי כדאי לוותר עליה.

ראשית נגיד שמכונת פופקורן פועלת באופן פשוט למדי, מדובר בסיר חשמלי שתפקידו לבשל לנו את גרעיני התירס, ממש כמו סיר על הגז רק שפה החימום נעשה באופן חשמלי.
הסיר זה הרכיב העיקרי והקריטי ביותר בגוף המכונה.

חשוב לדעת שהאופציה הקלה ביותר להשיג את המכונה לאירוע שנעשה באופן חד פעמי היא באמצעות האופציה של השכרת מכונת פופקורן, זו אופציה קלה וזולה ותחסוך לכם אלפי שקלים על קניה של מכונה חדשה.

אז בואו ונתחיל לסקור את המוצר באופן פרטני יותר:

 1. נתוני המכונה:

  רוב מכונות הפופקורן הסטנדרטיות יגיעו עם צריכת חשמל של 1000-2100 וואט, יחסית הרבה אבל אל תשכחו שמדובר בסופו של דבר בגוף חימום. נתונים אלו יכולים להקשות עלינו מבחינת השימוש במכונה באמצעות גנרטור שאז נצטרך גנרטור בהספק גבוה יותר.
  נפח המכונה הסטנדרטית הוא 225 ליטר, נפח טוב ביותר שיכול להכיל די הרבה פופקורן, דבר שמאפשר לנו להכין מבעוד מועד כמות מספקת של פופקורן לאירועים גדולים.
  המכונה תדע לייצר לכם כממוצע 300 מנות בשעה, אכן מהירות טובה ואנחנו בספק אם אתם בעצמכם תספיקו לעמוד בקצב ההכנה שלה.
  המשקל הממוצע של מכונות הפופקורן הוא 20 ק”ג, משקל טוב וסביר ביותר למכונה בסדר גודל הזה.
  כל מכונה תגיע לכם עם גוף חימום גם לסיר וגם למגש התחתון על מנת לדאוג שגם הפופקורן המוכן יישאר חם לאורך כל השימוש.
  כל מכונה תכלול גם את המערבל שבתוך הסיר שתפקידו לערבב את כל תכולת המצרכים שאנו מכניסים אל תוך הסיר.

 2. עיצוב המכונה:

  רוב המכונות כיום מגעיות עם עיצוב שנראה מעולה ומתאים לכל סוגי האירועים, המכונה גם כוללת תאורה בצבע צהוב חם דבר שמשדרג בכמה רמות את הפופקורן המוכן ותתן לכם חשק מטורף לטעום ממנו.
  חלק גדול מהמכונות כולל עליו בחזית המכונה גם את הכיתוב פופקורן באנגלית בכתב מסולסל ויפה.
  בקיצור לגבי העיצוב אין לכם מה לחשוש, כל מכונות הפופקורן מעוצבות בצורה מושלמת וידאגו לגרות את כל מי שמסתכל על המכונה.

 3. מחירי המכונה:

  מחירי מכונות הפופקורן למכירה: המחירים עבור קניית מכונה חדשה נעים בין 1000-2600 ש”ח תלוי בסוג המכונה ובנפח שלה, חשוב מאד לא ללכת על המכונות הזולות ביותר אם יש לכם שימוש קבוע ויומיומי במכונה אך אם אין לכם בה שימוש קבוע ובכל זאת החלטתם לקנות אתם תוכלו בהחלט ללכת על האופציה הזולה ביותר וזה ייתן לכם מענה יעיל במינימום מחיר.
  מחירי מכונת הפופקורן להשכרה: מחירי ההשכרה עבור מכונת פופקורן נעים בין 120-300 ש”ח בדרך כלל המחיר יעמוד על סביב ה-200 ש”ח למכונות טובות, שימו לב שאם המחיר הקבוע עבור מכונות רבות הוא מחיר המינימום שמוצג כאן, כנראה מדובר במכונה סינית שלא הכי איכותית אבל חשוב יחד עם זאת לזכור שהשימוש שלכם בסך הכל הוא חד פעמי עבור זה ואולי זו יכולה להיות בחירה כלכלית טובה, העיקר שהמכונה תקינה ועונה על כל הצרכים שלכם.

 4. תפעול המכונה:

  רוב מכונות הפופקורן בשוק פועלות בדיוק באותו אופן, אין כאן תורה שלמה או משהו כזה, על כל מכונה תוכלו למצוא שלושה מתגים: חימום, מערבל ותאורה.
  אופן ההכנה הוא פשוט וקל ובאמצעות שלושה שלבים פשוטים לגמרי תוכלו בקלות להכין פופקורן טעים ואיכותי.
  חשוב לקחת בחשבון שהמכונה הזאת לא לגמרי תעשה את כל העבודה בשבילכם ועל מנת להפיק ממנה אוכל טעים ואיכותי תצטרכו לשריין לכם מישהו שידאג לעמוד עליה כל הערב ויכין לכם את הפופקורן.

  כאן בסרטון תוכלו לראות כמה זה קל ומהיר להכין את הפופקורן:

לסיכום,
אנחנו אכן ממליצים על מכונת פופקורן, זה פתרון מדהים קל ופשוט ונותן אחלה מענה לנשנוש קל לאירוע אך יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שפערי מחירי המכונה הם די גדולים ועליכם לבחון בדיוק איזה סוג מכונה זו כשאתם רוצים לבחור בה ולשקול האם מוצדק לשלם על אותו סוג מכונה את הסכום הנדרש, בנוסף שימו לב כי תצטרכו לעמוד ולתפעל את המכונה לאורך כל האירוע וזה אכן דבר שדורש תחזוקה שוטפת ומלאה.

הציון שנתנו למכונת הפופקורן הוא 9/10.

בהצלחה !

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

  אני מאשר קבלת חומר פרסומי