רעיונות גיבוש לעובדים בטבע

השכרת פינות ישיבה

יום גיבוש לעובדים מאפשר להם להשיל את החליפות לטובת בגדים נינוחים יותר תוך אפשרות להתוודע לאנשים אחרים שהם לא מכירים במשרד וכך ליצור קשר מעבר לשעות העבודה. במסגרת תכנון יום גיבוש יש להביא בחשבון את בחירת המקום ולוודא כי יהיה זה מקום מתאים לכולם בו העובדים ישהו ולא יצטרכו לדאוג לדבר אלא פשוט ליהנות. במידה והאירוע מתקיים בטבע הרי יש חשיבות רבה לוודא כי יש ציוד מתאים כמו גנרטורים , אוהלים, או רמקולים– אותו ציוד יאפשר להיערך בהתאם וליהנות מיום הגיבוש.

לצורך כך, חשוב ביותר לבחור את החברה המתאימה המספקת את הציוד ולבחון את הציוד היטב על מנת לוודא כי מדובר בציוד איכותי לאירועים אשר ניתן לצאת לעשות בו שימוש בטבע.

הכיבוד צריך להיבחר בהתאם לאווירה

מלבד הדאגה לציוד קיימת חשיבות עליונה לדאוג גם לנושא האוכל.  ההמלצה היא לבחור את האוכל בהתאם לאווירה. כך למשל אם מדובר ביום גיבוש הנערך בטבע הרי יש לבחור מאכלים קלילים אשר לא יגרמו לתחושה של כובד ויאפשרו לעובדים ליהנות הנאה מלאה.

ככל שתתאימו את הכובד של המאכלים באירוע, אין ספק כי התוצאה תהיה הנאה מלאה.  אם יום הגיבוש מתקיים בשעות הבוקר, הרי ניתן להגיש מאכלים קלילים יותר אשר יאפשרו לציבור העובדים לא להרגיש כבדים יתר על המידה ולא להשתתף בפעילות אשר תתקיים בהמשך.  לעומת זאת, אם עורכים אירוע בשעות אחר הצהריים הרי ניתן יהיה להגיש כיבוד מלא יתר וממלא בהשוואה לשעות הבוקר.

 

 אילו פרמטרים חשוב לבחון בעת הזמנת מגשי אירוח

בעת הזמנת מגשי אירוח יש להביא בחשבון מספר פרמטרים אשר יאפשרו למנהלים להתנהל בצורה נכונה מול חברת הקייטרינג במטרה לבחור את המגשים המתאימים ביותר לאירוע. כך למשל המראה של המגשים הינו עניין מרכזי למדי אשר יש להתייחס אליו בכובד ראש. כאשר צוות העובדים באירוע יראה מגשים המעוצבים היטב הם יתרשמו לטובה וישמחו לטעום. מגשים מעוצבים היטב מראים על השקעה רבה מצד המנהלים.

נקודה נוספת אשר יש להביא בחשבון היא חשיבות הטעימות. על מנת לבחור את המגשים האיכותיים ביותר חשוב מאד לבצע טעימות על מנת לדעת מה טעים ועל מה אפשר לוותר.   ההמלצה היא לקבוע עם מספר חברות קייטרינג במטרה לערוך מספר טעימות על מנת לבחור את המגשים האיכותיים ביותר.

עוד פרמטר אשר חשוב להביא בחשבון הוא המחיר. המגשים נחשבים למוצר יקר ולכן קיימת חשיבות עליונה לבצע סקר מקיף מול חברות הקייטרינג במטרה לבחור את המגשים המשתלמים ביותר ולוודא כי המחיר אותו תדרשו לשלם יהיה מחיר הוגן ולא תאלצו לשלם מחיר מופקע על מגשים שאינם באיכות גבוהה.  סקר מקיף תוך שיחה עם בעלי הקייטרינג יעניק לכם מענה מקיף אשר יסייע בבחירת המאכלים הטובים ביותר.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי