4 עצות מועילות לבחירת אביזרים למסיבות

4 עצות מועילות לבחירת אביזרים למסיבות

חוגגים אירוע ורוצים שהרחבה תהייה זוהרת ונוצצת ?

הזמנתם את כל האורחים וחסר לכם משהו קטן שיקפיץ וירקיד את האורחים ברחבה. מזכרת קטנה שייקחו הביתה מהאירוע המושלם שלכם. בדיוק בשביל זה אתם חייבים אביזרים למסיבה. כיום כמעט בכל אירוע ניתן לראות את קהל הרוקדים מתקשט בשלל צבעים, הרחבה זוהרת ונוצצת, וכל תמונה הופכת לזיכרון מתוק .

מהם האביזרים למסיבות הכי נפוצים ?

שרשראות הוואי, כובעים צבעוניים , צמידי סטיקלייט זוהרים למסיבות, ספוגים זוהרים,טבעות לד זוהרות, קשתות ופפיונים לצוואר, גיטרות ומיקרופונים מתנפחים ועוד…
בחלק מהאירועים ובעיקר בחתונות ניתן להוסיף גם כפכפי אצבע לנשים בשלל צבעים ומידות. מתאים במיוחד לכל הרוקדות שקורעות את רחבת הריקודים בעקבים גבוהים. תחשבו איזה כיף להוריד את העקבים באמצע האירוע ולהמשיך להשתולל ללא כאבי רגלים עד סוף האירוע .

מתי מחלקים את האביזרים למסיבה באירוע?

במהלך האירוע כאשר רחבת הריקודים מלאה וכל האורחים רוקדים ברחבה הדי גי’ שעומד על הבמה זורק לכולם את האביזרים , כמובן שגם אתם יכולים לעשות זאת. אופציה נוספת היא להסתובב ברחבה ולחלק עם סלסלת קש גדולה את האביזרים למסיבות כדי שכולם ישתתפו אפשרי לעבור ולחלק גם לאלו היושבים בשולחן שלא קמים לרקוד, גם להם מגיע ליהנות ולחגוג.
הילדים באירוע בהחלט ייהנו מכל העניין, רוב האנשים בעיקר אוהבים לקחת את האביזרים הביתה לילדים הקטנים שלא הגיעו כדי לחגוג . מבחינתם זאת מתנה מהאירוע שלכם .
זכרו…   לא חייב לקנות אביזרים למסיבות בסכומי עתק , ניתן לקנות דברים בסכומים סבירים ובכמות שתספיק לכולם .
אם החלטתם לקנות כדי שתגיעו עם תקציב מוכן מראש ואל תחרגו ממנו , אל תשתוללו יותר מדי עם הקניות .  תחשבו כמה מוזמנים יש לכם באירוע , ובהתאם תקנו את האביזרים למסיבה, אם לדוגמא יש לכם 400 מוזמנים אין צורך לקנות 400 פריטים, חשבו פחות או יותר מי קהל היעד שלכם כמה אנשים קמים לרקוד ברחבה ולפי זה תערכו בהתאם.  בממוצע כל אורח שם עליו פריט אחד או שניים .

גם ביום הולדת אפשר להוסיף אביזרים למסיבה

אם אתם חוגגים יום הולדת בבית והחלטתם לפנק את הקטנים באביזרים נוצצים ,עשו רשימה של כמות הילדים שמגיעים תקנו בהתאם לגיל המשתתפים ולכמות .  ניתן לקנות לבנות ולבנים כתרים לראש שרשראות הוואי , כובעים , ספוגים זוהרים , לבנות יש צמידים זוהרים ולבנים חרבות , מומלץ לא לקנות דברים עם גומי צמוד לילדים כגון- עניבות או פפיונים, שרשראות כתרים וצמידים בהחלט יעשו את העבודה.
חשוב לא לקנות את הכול ברגע האחרון, תתארגנו שבוע עד שבוע וחצי מראש עם האביזרים , לפני הקניות תערכו סקר שוק ובדקו איפה תוכלו לקנות בגובה התקציב שלכם , בדקו שבמקום בו אתם קונים יש מספיק מבחר .

בקיצור…  בכל אירוע בין אם קטן או גדול אפשרי ואפילו מומלץ לשלב אביזרים .הם נוצצים זוהרים ונותנים אווירה של מסיבה גם אם מדובר ביום הולדת בבית.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי