קצת על השכרת כיסאות לאירועים

קצת על השכרת כיסאות לאירועים

באירועים השכרת כסאות בהחלט יהיו פתרון מעולה. בין אם מדובר במפגש בין חברים קרובים, אירוח, מסיבות ואירועים מכובדים כגון כנסים חתונות והרמות כוסית לכיסאות וציוד הושבה יש את אחד המשקלים החשובים באירוע.

היתרון בהשכרת כיסאות הוא ביכולת להשכיר כמות כיסאות קטנה ועד גדולה. ניקח לדוגמא את תחום הטקסים בו נדרשים מאות אם לא אלפי כיסאות לאורחים. מארגני האירוע אינם מחזיקים בכמויות כסאות גדולה ולכן הם פונים לחברה בעלת היכולת להשכיר כסאות לישיבה לכמות משתתפים המונים אלפי אנשים, לשנע את הציוד ולסדר אותו לפי הסקיצה של המקום ובסיום לאסוף את הכיסאות בחזרה.

אילו סוגי כסאות אפשר להשכיר ?

ישנם עשרות סוגים שונים של כסאות המיועדים לתחום האירועים. בחברות השונות המבצעות השכרת כסאות תוכלו למצוא מגוון רחב של כסאות כגון:

  • כסאות פלסטיק מדגמי כתר פלסטיק
  • כסא עץ חום עם מושב מרופד
  • כסא עץ לבן עם מושב מרופד
  • כסאות בר בגדלים שונים
  • כסאות מדגם פארטי צייר
  • כסא חרמון
  • כיסאות לילדים
  • ועוד כסאות רבים שונים

עלויות הכיסאות משתנות בהתאם לסוג האירוע וסוג הציוד, בעוד שכיסאות פלסטיק יתחילו מתג מחיר של 3 ₪ ומעלה (ככל שתבצעו השכרה של יותר כסאות כך המחיר לכיסא יוזל), השכרת כסאות מרופדים ומדוגמים יתחילו מתג מחיר של 15 ₪ ומעלה. העלות כמובן תשתנה בהתאם לכמות ההזמנה שאתם מבצעים, המרחק של האירוע, יכולת השינוע של הציוד למקום ועד למורכבות הסידור של הציוד במקום האירוע.

מה חשוב לוודא לפני שאתם מבצעים השכרת כיסאות ?

קודם כל תמיד מומלץ לדאוג להזמין מספר כסאות גדול יותר מכמות המוזמנים שלכם ולא מספר כסאות מדויק. לעתים כאשר חברת ההשכרות מעמיסה את הכיסאות ופורקת אותו בשטח מתגלה בלאי בציוד (במקרה כזה תדאגו שהחברה לא תחייב אתכם אך תדאגו לבדוק ביחד עם האיש הטכני שכל הציוד תקין ואין כסאות שנפרקו כשהם פגומים. חברה אשר עובדת בצורה תקינה דואגת לחדש את מלאי הכיסאות שלה אחת לתקופה של שנה עד שנתיים ולהחליף את הציוד הפגום). דבר שני אל תזמינו כסאות רק בגלל שקיבלתם מחיר טוב, ישנם המון חברות ששירות לקוחות זה שם נרדף עבורם ומבחינתם ככל שתזמינו יותר כסאות אתם מכניסים להם יותר כסף. אל תפחדו לשאול עם הנציג שאיתו סגרתם את האירוע שאלות מתקילות כגון: מתי החלפתם את הכיסאות בפעם האחרונה, האם תוכלו לאסוף את הציוד בסיום האירוע ובעצם כל דבר שהייתם רוצים לדעת. חברת השכרות צריכה לדאוג לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח תמורת הכסף שהוא משלם.

אצלנו בסאונדשיין תוכלו ליהנות משירות לקוחות מעולה ואספקת כיסאות ושולחנות למגוון רחב של אירועים.

אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו וליהנות ממגוון מוצרים רחב לאירוע הקרוב שלכם.

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

אני מאשר קבלת חומר פרסומי