בחירת שטח מתאים לבניית אוהל לקירוי מפני הגשם

בחירת שטח מתאים לבניית אוהל לקירוי מפני הגשם

בחירת אוהל הוא אחד הדברים החשובים במהלך האירוע. את האוהל יש לבחור בהתאם לכמות האנשים המוזמנים לאירוע ולהתחשב בסוג האירוע.

במידה והחלטתם להשכיר אוהל לאירוע כגון חתונה \ בר-בת מצווה, מסיבה, באירועים כאלו חשוב להשכיר אוהל גדול יותר כדי להשאיר מקום לרחבת הריקודים.

אם נניח הזמנתם 100 אנשים לאירוע שלכם מומלץ להשכיר אוהל גדול יותר המכיל לפחות בין 150-200 איש כדי שבתוך האוהל יהיה מקום גם לשולחנות, הכיסאות ולרחבת הריקודים.

חוגגים אירוע בחורף? מה חשוב לבדוק לפני שמשכירים אוהל ?

אוהלים לקירוי מפני הגשם הם אוהלים שבהם אין חדירת מים ולכן התקנתם חייבת להיות חזקה וללא כל פתחים. אם האירוע מתקיים בשטח פתוח מומלץ לבדוק לפני בחירת המקום האם ניתן להתקין שם אוהל.
במקומות בהם יש אדמה בוצית מומלץ לא להתקין אוהל כדי שהאורחים לא ידרכו במהלך האירוע על בוץ. מכיוון שמדובר בתקופת החורף אין דרך לחזות האם ביום האירוע ירד גשם או יהיו רוחות חזקות. לכן כאשר משכירים אוהל לקירוי מפני הגשם מומלץ להתקין אותו במקום בו יש משטח יבש לדוגמא רצפה או אבני אספלט.

אוהלים להשכרה לקירוי, מה חשוב לבדוק ?

האוהל מורכב ממוטות אלומיניום המתחברים אחד לשנייה ועל גבם מותקנים יריעות ה PVC. את האוהל מקימים בשיפוע בהתאם לשטח, אחד מהיתרונות בהרכבת האוהל מפני הגשם הוא ביכולת להתאים את גובה האוהל בהתאם לשיפוע הקיים בשטח בכדי ליצור את השיפוע הרצוי כדי שגשם לא יכנס לתוך האוהל.

ניתן להתאים את האוהל למספר מקומות בהם השטח אינו ישר ודורש התקנה מורכבת, כמו כן ניתן לחבר את דפנות האוהל לכל מבנה באמצעות עזרי כגון חבלים, משקולות ועד למצבים בהם תנאי השטח אינם מאפשרים חיבור פשוט ודורשים התקנה מורכבת כגון קדיחה ברצפת בטון על מנת שהאוהל יהיה יציב.

לפני שאתם בוחרים את החברה ממנה תרצו לבצע את השכרת האוהל מומלץ לבדוק שאכן החברה מתמחה בתחום והיא בעלת ניסיון וידע בהתקנת אוהלים מסוגים שונים. לא תרצו שבמהלך האירוע ייכנס לאוהל גשם או שהאוהל יזוז בגלל רוחות חזקות. לכן בדקו חוות דעת על אותה חברה ובקשו מהם להגיע ולהתרשם במקומות בהם הם ביצעו התקנת אוהלים בדיוק כמו שאתם צריכים.
בחירת אוהלים לאירועים לקירוי מפני הגשם חייבת להיות מקצועית והמתקינים חייבים לדעת איך להתקין את האוהל בצורה בטיחותית.

השכרת אוהלים וציוד נלווה

בדרך כלל חברות המתמחות בתחום מחזיקות גם ציוד נוסף כגון שולחנות וכיסאות להשכרה, ציוד הגברה ותאורה, פתרונות חימום ועוד, לכן מומלץ לבצע את השכרת הציוד הנלווה בחברה אחת שבה יש את כל הציוד. לרוב החברות שמשכירות אוהלים יש מספר חבילות במחירים משתלמים הכוללים את כל הציוד והכוללים את ההובלה וההתקנה של אוהל והציוד בשטח.

אנו ממליצים לכם לא לסגור עסקאות מן הסוג הזה בפזיזות קחו לכם זמן, חשבו את גודל השטח שיש לכם ותתייעצו עם מספר חברות כדי להבין באמת מי הם המקצועיים ביותר ולוודא התאמה מלאה ונכונה לאירוע שלכם.

בהצלחה!

הטבות מיוחדות ומחירים מוזלים לפונים דרך האתר, השאירו פרטים עכשיו!

    אני מאשר קבלת חומר פרסומי